Korkmaz Kaya Life ve Seçkin Konutları

Bir insanın temel ihtiyaçları arasında her zaman yerini koruyacak en temel ihtiyaç barınma ihtiyacıdır, Buna paralel olarak yeni konut yapımı ve mimari hep gelişecektir. Gelecekte bizleri nasıl konutlar bekliyor kestirmek zor ama günümüzde, Korkmaz Kaya Life bizlere hem lüks bir hayatın kapılarını açıyor hem de geleceğe taşıyor.

2+1,3+1 ve dubleks konut seçenekleri bulunan Korkmaz Kaya Life projeleri, lüks konut projeleri arasındaki yerini alıyor. Peyzaj çalışmaları ile fark yaratan projelerde 7/24 güvenlik, açık ve kapalı otopark, kapalı spor salonu, basketbol sahası, tenis kortu ve yürüyüş parkı imkanlarıyla konut sahiplerine ayrıcalıklar sunuyor.

Projelerinde sağlamlık, mahremiyet, estetik gibi olgulara önem vermektedir. Korkmaz Kaya Life, ülkemizin deprem bölgesi olması sebebiyle konut alırken en dikkat ettiğimiz dayanıklılık ilkesine sadık konut projeleri yapmaktadır. Konutların giriş ve çıkışlarını birbirinden ayıran firma mahremiyete de özen göstermektedir.

Kaya Life Çeşme

İzmir ilinin göz bebeği Çeşme ilçesinde yeni bir lüks konut projesi inşa eden firma, estetikle zarafeti bizlerle buluşturuyor. Projede en dikkat çeken unsur mimarisinin sıra dışı olmasıdır. Bloklar geniş ve ferah dairelerden oluşmakta ve bloklar arası mesafe konut sahiplerinin rahat bir nefes alabileceği şekilde tasarlanmıştır. Şu an da ödeme avantajlarıyla satışa sunulmuş olan proje hakkında daha fazla bilgi alabilmek için web sitesini ziyaret edebilir ya da satış ofisine giderek örnek daireleri gezebilirsiniz.

Lüks konut sitelerinde aradığımız her şeyi bulabileceğimiz, ayrıca ödeme kolaylıkları ve fiyat avantajlarıyla güzel bir fırsat sunan Korkmaz Kaya Life projelerini mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. İster yatırım amaçlı ister oturmak için olsun, uzun yıllar huzur ve güvenle kullanabileceğiniz bir konut sahibi olabilirsiniz.

Ailenizle birlikte yaşayabileceğiniz, çocuklarınız için güvenli oyun alanlarıyla, Kaya Çeşme sizleri bekliyor. Yükselen değer Çeşme’nin en güzel konumunda bulunan yeni konut sitesi, sunduğu imkanlarla lüks bir hayat için mutlaka görmeniz gereken bir yer. Korkmaz Kaya Çeşme projesinin arkasında iki büyük şirket, TMZ Grup ve Korkmaz Kaya Grup bulunmaktadır.

Lüks konut tasarımlarının olmazsa olmazları vardır. Mahremiyet, kapalı otopark, spor alanları, kamelya oturma grupları, sosyal tesisler, güvenlik, deprem dayanıklılığı gibi özelliklerin hepsi ve daha fazlası Korkmaz Kaya Life imzasıyla sizleri bekliyor.